Методична скарбниця
Запрошую переглянути розробки уроків  української мови для учнів 6 класу


Тема. Відмінювання множинних іменників,
Мета: повторити вивчене про іменник, поглибити знання про іменники множинної форми;розвивати вміння правильно визначати морфологічні ознаки іменника, належність до певної відміни, групи, використання відмінкових закінчень паралельних форм; удосконалювати культуру мови і мовлення; сприяти вихованню культури подорожування.
Тип уроку: комбінований.

https://drive.google.com/file/d/0B4fUnXMTXvemUkIyWVVTUG8zVDg/view?usp=sharingТема. Незмінювані іменники. Рід незмінюваних іменників
Мета: поглибити знання учнів про незмінювані іменники; формувати вміння знаходити їх у тексті, довільно вживати їх у власному мовленні; розвивати увагу, логічне та творче мислення, збагачувати словниковий запас учнів; сприяти вихованню поваги до рідного слова.
Очікувані результати: учні розуміють, що є іменники змінювані та незмінювані, уміють знаходити їх у тексті, доцільно вживають у власному мовленні.
Обладнання: підручник, ТЗН ( телевізор, ноутбук), компютери
Тип уроку: комбінований.

https://drive.google.com/file/d/0B4fUnXMTXvemZWc2YzVYREZKTG8/view?usp=sharing https://drive.google.com/folderview?id=0B4fUnXMTXvemTVNDR2U2ZVNhNDA&usp=sharing


Вправи у новому форматі:

http://learningapps.org/index.php?page=1&s=&category=100&translation=1

Немає коментарів:

Дописати коментар